Crivaco Team

Heeft u een vraag, aarzel dan niet contact op te nemen.

Chris Vanhinsberg
Algemeen Verantwoordelijke – chris.vanhinsberg@crivaco.be

Leen Van Hove
Verantwoordelijke planning en onthaal – leen.van.hove@crivaco.be

Geert De Maet
Verantwoordelijke werkplaats en dienst na verkoop – geert.de.maet@crivaco.be

David Uytterschaut
Verantwoordelijke garantiebeheer, bestekken schadegevallen en magazijn – david.uytterschaut@crivaco.be

Sophie Wille
Assistant boekhouding en administratie – sophie.wille@crivaco.be

Jo Paternoster
Verantwoordelijke verkoop – jo.paternoster@crivaco.be

Kim Vanhinsberg
Junior verkoper – kim.vanhinsberg@crivaco.be